Shqipëri, 12 viktima dhe 832 të infektuar

Në 24 orët e fundit në Shqipëri janë shënuar 12 viktima nga koronavirusi, ndërsa 832 janë të infektuarit që janë zbuluar nga 2176 testimet që janë bërë në të gjithë vendin.  535 janë të shëruarit e ditës së sotme.

LEXO EDHE:

Back to top button