Shqipëri, 141 raste të reja dhe 9 viktima në 24 orët e fundit

9 persona kanë humbur jetën nga koronavirusi në Shqipëri në 24 orët e fundit. Ministria e Shëndetësisë njofton se nga 2 334 testime të kryera, janë konfirmuar 141 raste të reja, ndërsa raportohet se janë shëruar 604 persona.

- Advertisment -

LEXO EDHE:

Back to top button