Shqipëri, 306 raste të reja me COVID dhe 4 të vdekur

Ditën e sotme në Shqipëri janë regjistruar 306 raste të reja me COVID-19, ndërsa kanë ndërruar jetë 4 persona gjatë 24 orëve. Në 24 orët e fundit të COVID19 në Shqipëri janë kryer 1412 testime. Fatmirësisht janë shëruar 71 qytetarë, duke e çuar në 10466 numrin e të shëruarave në vend që prej fillimit të epidemisë.

- Advertisment -

LEXO EDHE:

Back to top button