Shqipëri, 311 raste me Covid-19 dhe 6 humbje jete

Në 24 orët e fundit në Shqipëri tonë janë konfirmuar 311 raste të reja me Covd-19 nga 1 378 testime të kryera si dhe gjashtë humbje jete. Në total numri i të infektuarve në Shqipëri shkon në 20,004, ndërsa ai i viktimave në 493.

- Advertisment -

LEXO EDHE:

Back to top button