Shqipëri, 8 viktima dhe 644 raste të reja me COVID

Ministria e Shëndetësisë së Shqipërisë njofton se gjatë 24 orëve të fundit kanë humbur jetën 8 persona, ndërsa u konstatuan 644 raste pozitive. Shifrat e sotme pasqyrojnë një përgjysmim të numrit të vdekurve krahasuar me ditët e fundit. Një ditë më parë, u raportuan 19 të vdekur si edhe 744 raste pozitive me koronavirus.

- Advertisment -

LEXO EDHE:

Back to top button