Stuhi në Ulqin, videot tregojnë pamje dramatike

Stuhi në Ulqin, videot tregojnë pamje dramatike

Moti i ligë ka kapluar qytetin bregdetar të Ulqinit. Era e madhe që ka filluar të fryjë ka dëmtuar pemët.

Në media tashmë kanë publikuar video që tregojnë se janë duke rënë reshje të shiut me intensitet të lartë si dhe duke fryrë erëra të forta.

@tv_teutaStuhia në Ulqin

♬ original sound – Tv Teuta

LEXO EDHE:

Back to top button