Sulmoi fizikisht bashkëshorten e tij, arrestohet nga policia

Sulmoi fizikisht bashkëshorten e tij, arrestohet nga policia

Sektori për Punë të Brendshme-Tetovë, njofton se mbrëmë ka privuar nga liria një 39 vjeçar i cili ishte denoncuar nga bashkëshortja e tij për kanosje dhe dhunë fizike.

“Mbrëmjen e djeshme (13-nëntor) rreth orës 21:20 pjesëtarët e policisë nga SPB Tetovë kanë privuar nga liria 39-vjeçarin T.M. nga një fshat i Tetovës, i cili paraprakisht ishte denoncuar nga ish-bashkëshortja e tij 37-vjeçare se e kishte sulmuar fizikisht dhe e ka kanosur me mjet të mprehtë. T.M. është ndaluar në Stacionin Policor të Tetovës për procedim të mëtutjeshëm dhe kundër tij do të përgatitet kallëzim përkatës”./Alsat.mk

LEXO EDHE:

Back to top button