Sulmoi fizikisht të atin, arrestohet nga policia

Sulmoi fizikisht të atin, arrestohet nga policia

Sektori për Punë të Brendshme-Tetovë, njofton se ka privuar nga liria 27 vjeçarin O.P. nga Gostivari i cili është denoncuar nga i ati i tij për dhunë fizike.

“Mbrëmë (11-janar), gjysmë ore pas mesnate, në rrugën e “Ilindenit“ në Gostivar, zyrtarë policorë të SPB Tetovë-Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar, e kanë privuar nga liria 27-vjeçarin O.P. nga Gostivari i cili paraprakisht ishte denoncuar nga babai i tij 51-vjeçar se e kishte sulmuar fizikisht. Ai është ndaluar në Stacionin Policor Gostivar dhe kundër tij do të parashtrohet kallëzim përkatës”, njoftojnë nga SPB-Tetovë.

LEXO EDHE:

Back to top button