Të shtëna me armë në SHBA, dy të vdekur dhe pesë të plagosur në Los Angeles

Të shtëna me armë në SHBA, dy të vdekur dhe pesë të plagosur në Los Angeles

Dy persona u vranë dhe të paktën pesë u plagosën nga të shtënat me armë në lagjen San Pedro të Los Angeles-it.

Policia nuk ka identifikuar viktimat dhe për momentin nuk ka arritur të arrestojë asnjë person, sipas medias së huaj. Të shtënat kanë ndodhur në një ekspozitë makinash.

LEXO EDHE:

Back to top button