Tetovë, policia sekuestron makinën që drejtohej nga një 17 vjeçar

Mbrëmë (14 shkurt) rreth orës 22:25, në Tenovë të Tetovës, efektivët e policisë të SPB Tetovë e kanë sekuestruar përkohësisht veturën “Renault 4” me targa të Gostivarit, e drejtuar nga një person 17 vjeçar nga ky fshat. Për arsye se vetura nuk kishte qenë e regjistruar për më shumë se 6 muaj.
“Rasti është duke u sqaruar dhe kundër drejtuesit të mjetit dhe pronarit të veturës do të përgatiten parashtresa përkatëse”, njoftojnë nga SPB-Tetovë.

 

LEXO EDHE:

Back to top button