Tifozët anglezë përleshen me ata serbë para ndeshjes

Tifozët anglezë përleshen me ata serbë para ndeshjes

Në mbrëmje, Anglia do të përballet me Serbinë në kuadër të Kampionatit Evropian.

E para kësaj ndeshje, tifozët e dy ekipeve janë përleshur mes vete, transmeton Gazeta Express.

Nga videot që janë shpërndarë në rrjetet sociale, shihen tifozë të të dy vendeve duke u përleshur në Gelsenkirchen.

Tavolina, karrika e shisha xhami u gjaujtën dhe u thyen në rrugë, pranë sheshit kryesor.

Është nevojitur ndërhyrje e policisë për të qetësuar situatën.

Nga videot që janë shpërndarë në rrjetet sociale, shihen tifozë të të dy vendeve duke u përleshur në Gelsenkirchen.

Tavolina, karrika e shisha xhami u gjaujtën dhe u thyen në rrugë, pranë sheshit kryesor.

Është nevojitur ndërhyrje e policisë për të qetësuar situatën.

 

 

LEXO EDHE:

Back to top button