Tifozët e Portos, me gurë drejt makinës së trajnerit

Tifozët e skuadrës së Portos nuk e pritën mirë humbjen e thellë në shtëpi, në kuadër të Ligës së Kampiomëve, ndaj Klub Brizhit me rezultatin 0-4, dhe kjo gjë ka sjellë pasoja të rënda për trajnerin Serhio Konsesiao.

Makina me të cilën udhëtoi ish-lojtari i Lazios dhe Interit në shoqërinë e gruas së tij dhe dy djemve, raporton “Record”, u bë objekt i një zemërimi nga tifozët vendas, të cilët goditën me gurë makinën.

Njëri prej gurëve theu xhamin e makinës, duke goditur më pas njërin prej djemve të tij, por fatmirësisht pa pasoja të rënda./abcnews/

LEXO EDHE:

Back to top button