Tifozi i Sitit, me barrelë dërgohet në spital

Një tifoz i Man. Sitit kishte nevojë për kujdes mjekësor dhe oksigjen në tribunat e “Ataturk”, në finalen e Ligës së Kampionëve kundër Interit.

Mjekët në terren i dhanë edhe oksigjen dhe e çuan në spital me barelë vetëm disa çaste para se të shënojë gol skuadra angleze përmes Rodrit.

LEXO EDHE:

Back to top button