Tiranë, të shtëna me armë zjarri në Komunën e Parisit

Një person ka shkaktuar panik në zonën e Komunës së Parisit pasi ka qëlluar me armë në ajër gjatë paradites së sotme. Policia ndërhyri menjëherë dhe në imazhet e siguruara nga LSA, duket se e kanë shtrirë në tokë për t’i hequr nga duart armën.

- Advertisements -

Sipas të dhënave të para, rezulton se i riu i armatosur ishte në gjendje të dehur.

LEXO EDHE:

Back to top button