Totenhami larg Nagelsmanit, tani kërkon spanjollin e Leverkuzenit

Julian Nagelsmann nuk do të jetë trajner i ri i Tottenhamit. Burimet e “Sky Sports” thonë se klubi anglez nuk është takuar me Julian Nagelsmann për të diskutuar bashkëpunimin dhe nuk priten takime të tjera me trajnerin.

Përfaqësuesit e drejtuesve të Tottenhamit e respektojnë trajnerin gjerman, por ai nuk është zgjedhja e tyre e parë dhe e vetme.

Vihet re gjithashtu se bosët e Spurs e admirojnë trajnerin e Bajer Leverkuzenit,  spanjolin Çabi Alonso.

LEXO EDHE:

Back to top button