Vazhdon procesi gjyqësor për “Thaçin dhe të tjerët”

Vazhdon procesi gjyqësor për “Thaçin dhe të tjerët”

Në Gjykatën Speciale në Hagë sot do të vazhdojë procesi gjyqësor ndaj ish-krerëve të UÇK-së, i njohur si rasti “Thaçi dhe të tjerët”.

Ky proces gjyqësor pritet të zhvillohet me fillim nga ora 09:00.

LEXO EDHE:

Back to top button