Vazhdon seanca ndaj Thaçit dhe të tjerëve

Vazhdon seanca ndaj Thaçit dhe të tjerëve

Seanca ndaj ish-krerëve të Shtabit të Përgjithshëm të Ushtrisë Çlirimate të Kosovës për krime lufte dhe krime kundër njerëzimit po vazhdon sot.

Edhe sot kjo seancë po mbahet e mbyllur, teksa po dëshmon edhe dëshmitari i katërt.

Të gjithë dëshmitarët deri tani kanë dhënë dëshmi në seanca të mbyllura për publikun.

LEXO EDHE:

Back to top button