Vetëvrasje në Prishtinë

Vetëvrasje në Prishtinë

Një person në rrethana ende të panjohura është vetëvrarë në Prishtinë.

Rasti ka ndodhur dje në mesditë, ku në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë përkatëse, si dhe mjekësia ligjore të cilët kanë marrë trupin e pa jetë për Obduksion.

Rasti është duke u hetuar.

LEXO EDHE:

Back to top button