Vetëvritet një person në Fushë Kosovë, policia jep detaje

Një person në Fushë Kosovë, dyshohet se ka qëlluar veten me armë zjarri, ku si pasojë ka ndërruar jetë. Këtë lajm e ka konfirmuar Policia e Kosovës, e cila ka bërë të ditur se në vend ngjarje është gjetur dhe konfiskuar një pistoletë dhe një telefon. Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë dërgohet në IML për obduksion

- Advertisements -

“Është raportuar se viktima mashkull kosovar në rrethana të panjohura dyshohet me armë ta ketë qëlluar vetën. I njëjti pasi është dërguar nga familjarët dërguar në QKUK ka ndërruar jetë, vdekjen e të cilit e ka konfirmuar ekipi mjekësor. Në vend ngjarje është gjetur dhe konfiskuar një pistoletë dhe një telefon. Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë dërgohet në IML për obduksion”, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës.

LEXO EDHE:

Back to top button