VIDEO / Menaxherja atraktive e futbollit, është rrahur në mes të rrugës!

Menaxherja e mirënjohur e futbollit, Annamaria Prodan u gjend në qendër të vëmendjes, për shkak të sherrit me ish-bashkëshortin dhe trajnerin Laurentiu Reghekampf.

Të dy janë përleshur në mes të rrugës, gjatë së cilës 49-vjeçarja është rrahur nga ish-bashkëshorti, ndërsa shoferi i saj ka filmuar ngjarjen.

Në fund të incidentit Annamaria Prodan iu drejtua shoferit të saj: A ke filmuar këtë gjë?

Kujtojmë se menaxherja e mirënjohur dhe trajnerit Reghekamp, janë divorcur më shumë se një vit.

LEXO EDHE:

Back to top button