VIDEO / Nejmar realizon një gol të veçantë dhe bën Brazilin të ëndërrojë

Nejmar ka kthyer entuziazmin te Brazili pas është kthyer të stërvitet me pjesën tjetër të skuadrës në prag të ndeshjes së 1/8-ave të Kupës së Botës që Seleçao do të luajë të hënën kundër Koresë së Jugut.

Sulmuesi pësoi një dëmtim në ndeshjen e parë të Botërorit kundër Serbisë dhe ka qenë i detyruar të mungojë në dy sfidat e tjera të grupit për shkak të një problemi në kavilje.

 

 

Ylli i Paris Sen Zhermenit ka pasur probleme edhe shëndetësore që nuk e kanë lejuar atë të shikojë fitoren 1-0 të marrë nga kombëtarja e tij kundër Zvicrës në stadiumin “974”.

LEXO EDHE:

Back to top button