Video nga vrasja e dyfishtë në Çarshi të Vjetër të Shkupit

Alsat sjell pamjet nga vendngjarja ku mbetën të vrarë dy persona dhe një i plagosur i cili u dërgua në Qendrën Klinike për kurim…

LEXO EDHE:

Back to top button