VIDEO / Skandal, grushte të boksit edhe në futbollin e femrave

Në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, në futbollin e femrave vijnë disa skena skandaloze dhe aspak të hijshme.

Ky incident ka ndodhur gjatë një sfide, ku lojtaret e LSU dhe Ole Miss janë përplasur me njëra tjetrën me grushte pas një faulli. Gjyqtari i ndeshjes ndëshkoi tre prej tyre me kartonin e kuq.

 

 

Këto pamje kanë thyer rrjetet sociale duke u bërë menjëherë virale./abcnews/

LEXO EDHE:

Back to top button