fbpx

(video) Takohen Zemaj dhe Filipçe, shqyrtojnë hapjen e kufijve pa kushte

Ministri i Shëndetësisë së Kosovës Armend Zemaj takon në Shkup ministrin Venko Filipçe për të shqyrtuar hapjen e kufijve pa kushte.

LEXO EDHE:

Back to top button