Vrasja në Vushtrri: Vdes edhe personi i dytë

Vrasja në Vushtrri: Vdes edhe personi i dytë

Ka shkuar në dy numri i viktimave në rastin tragjik në Vushtrri. Viktima ka vdekur në Qendrën Klinike dhe Universitare ku ishte duke u trajtuar.

Ai nuk arriti t’iu bëjë ballë plagëve, njofton policia.

Me vendim të prokurorit , trupi i pa jetë i viktimës dërgohet në Institutin e Mjekësisë Ligjore për Obduksion.

Të dielën në Vushtrri, shkaku i përplasjes mes disa personave u vra një person dhe ishin plagosur dy të tjerë. Njëri nga të plagosurit ishte në gjendje shumë të rëndë.

Lidhur me rastin janë arrestuar pesë të dyshuar.

LEXO EDHE:

Back to top button