Yjet botërore … në duart e berberit kolumbian

Kristiano Ronaldo, Nejmar, Maradona dhe yjet e tjera mund të qëndrojnë një portret në kokë. Këtë gjë mund të bëj berberi kolumbian, I cili është i aftë të bëjë vepra të vërteta arti. “Isaza Barber Tattoo” po bëhet një yll i vërtetë në rrjetet sociale.

- Advertisment -

Në Instagram, ai tashmë ka arritur gati 90 mijë ndjekës dhe çdo postim mbledh mijëra pëlqime në videot dhe fotot e postuara në rrjetet sociale mund të admironi “vizatimet” që berberi kolumbian është në gjendje të krijojë në kokën e njerëzve të ndryshëm. Ngjashmëria me fytyrat e kampionëve të përfaqësuar është vërtet tronditëse/Telesport.al/

 

LEXO EDHE:

Back to top button