Zbulohen “tradhëtarët” në radhët e Barcelonës

Sipas “Cat Radio”, bashkëlojtarët e Barcelonës nuk janë të një mendimi si katër lojtarët: Ter Stegen, Pike, De Jong dhe Lenglet, që pranuan zbritjen e pages.  Katër lojtarët në fjalë rinovuan kontratën afatgjatë në kohën e Bartomeus duke pranuar edhe zbritjen e pagës.

- Advertisment -

Por, kjo nuk ishte vlerësuar nga lojtarët e tjerë, sa që një prej tyre e kishin quajtur edhe ‘tradhtar’. Emri se cili është personi në fjalë nuk është bërë i ditur, por problemet mesa duket janë duke vazhduar të katalunasit dhe për këtë arsye janë disa nga rezultatet negative.

LEXO EDHE:

Back to top button