1295 raste të reja dhe 26 viktima në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë njofton se në 24 orët e fundit janë kryer 3 315 testime per COVID dhe prej tyre 1295 kane rezultaur pozitivë, ose 39 per qind e testeve. Po ashtu në 24 orët e fundit kanë ndërruar jetë 26 pacientë, ndersa janë shëruar edhe 429 persona.

LEXO EDHE:

Back to top button