141 raste të reja me Kovid-19, 94 të shëruar dhe 1 viktimë

141 raste të reja, 94 të shëruar dhe 1 viktimë është bilanci i Kovid-19 për 24 orët e fundit në vendin tonë. Më shumë të infektuar janë regjistruar në Shkupt, Kumanovë dhe Strumicë. Indeksi i të infektuarve në raport me numrin e testeve sot shënon 9 për qind. Gjatë 24 orëve janë testuar 1559 pacientë.

- Advertisment -

LEXO EDHE:

Back to top button