243 raste të reja dhe 4 viktima në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë kryer 1831 teste dhe prej tyre 243 kanë rezultuar pozitivë me COVID-19. Po ashtu si pasojë e virusit kanë ndërrua jetë 4 pacientë, ndërsa janë shëruar 100 persona.

LEXO EDHE:

Back to top button