41 viktima gjatë 24 orëve të fundit, dhe 245 të shëruar nga covid 19

Ministria e Shëndetësisë njofton se gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 539 raste të reja, Nndërkohë nga Instituti i Shëndetit Publik, njofton se janë shëruar 245 persona, ndërsa betejën me virusin Covid-19 e kanë humbur 41 persona.

- Advertisements -

 

LEXO EDHE:

Back to top button