476 raste të reja me Kovid-19, regjistrohen dhe 9 viktima

Gjatë 24 orëve të fundit nga 2863 teste të kryera 476 persona kanë rezultuar pozitiv me Kovid-19, njoftojnë nga Ministria e Shëndetësisë (MSH). Ndërkohë Instituti i Shëndetit Publik njofton se gjatë 24 orëve të fundit 407 pacientë janë shëruar. Ndërsa 9 persona kanë humbur betejën me Kovid-19.

LEXO EDHE:

Back to top button