fbpx

99 raste të reja me Kovid-19, 8 viktima dhe 214 të shëruar


Gjatë 24 orëve të fundit Ministria e Shëndetësisë nga 1384 testet e kryera ka regjistruar 99 raste të reja të të infektuarve me Kovid-19. Ndërkohë që Instituti i Shëndetit Publik ka regjistruar 214 pacientë të shëruar. Betejën me Kovid-19 e kanë humbur 8 pacientë. Numri i rasteve aktive në vend bie ndër 2 mijë dhe shënon 1895.

LEXO EDHE:

Back to top button