A e tradhtoi BDI-ja LSDM-në për Pendarovskin?

A e tradhtoi BDI-ja LSDM-në për Pendarovskin?

Nënkryetarja e LSDM-së Sanja Lukarevska, në një intervistë për Alsat, tha se si LSDM nuk ndihen të tradhtuar nga partneri i koalicionit BDI, lidhur me vendimin e tyre për të dalë me kandidat për zgjedhjet presidenciale. Lukarevska tha se Pendarovski dhe Osmani janë të lidhur me agjendën evropiane./Alsat.mk

LEXO EDHE:

Back to top button