Aksident me një të vdekur në Vlorë

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë të diel në fshatin Gjormë, në Vlorë.

- Advertisment -

Sipas policisë, automjeti me drejtues shtetasin me iniciale A.R. ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga, për pasojë është dëmtuar drejtuesi i mjetit dhe pasagjeri, të cilët u dërguan për ndihmë mjekësore në spitalin e Vlorë.

Një prej tyre nuk ka mundur t’i mbijetoi plagëve të marra duke ndërruar jetë. Shkaqet e aksidentit janë të paqarta.

LEXO EDHE:

Back to top button