Aksident në Rrugën e Kombit, disa të plagosur!

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Rrugën e Kombit. Mësohet se nga përplasja e dy makinave kanë mbetur të plagosur rëndë disa persona.
Makinat janë përplasur në vendin e quajtur Fang. Policia dhe ambulanca kanë shkuar në vendin e ngjarjes.

- Advertisment -

LEXO EDHE:

Back to top button