Ançelloti gati të merr mesfushorin e Realit në janar

Spanjolli Isko nuk është në projektin e Zinedin Zidanit, meqenëse shumicën e ndeshjeve është në stol. Sipas të përditshmes spanjolle “Marca”, Isko është takuar me Zidanin për largimin e mundshëm në vitin 2021, ngase dëshiron të këtë minutazhë më të madhe.

Ish mesfushori i Malagas kërkohet nga skuadrat italiane dhe angleze, derisa Juventusi dhe Man. Siti është në listën e klubeve që e duan. Sidoqoftë, Evertoni  me trajnerin Karlo Ançelotin, shihet favorit dhe janë të gatshëm të ofrojnë 25-30 milionë euro.

LEXO EDHE:

Back to top button