Anita feston ditëlindjen, ja sa vite mbush sot bashkëshortja e Ramush Haradinaj?

Moderatorja e njohur shqiptare, Anita Haradinaj, feston sot ditëlindjen.

- Advertisements -

E në këtë ditë të veçantë nuk kanë munguar as urimet e shumta nga miq e familjarë dhe një pjesë të tyre ajo i ka bërë publike në profilin e saj në Instagram.

Bashkëshortja e Ramush Haradinaj feston 41 vjetorin e lindjes edhe pse paraqitja e saj tregon disa vite më pak.

Anita është 12 vite më e re se ish kryeministri i Kosovës, Ramushi dhe çifti janë prindër të tre fëmijëve, Gjinin, Hanën dhe Trimin.

 

LEXO EDHE:

Back to top button