Arrestohet 26-vjeçarja nga Tetova, dyshohet se ka vjedhur 2600 euro

Ministria e Punëve të Brendshme njofton se sot rreth orës 11:30 në rrugën “JNA” në Tetovë është arrestuar 26-vjeçarja D.J. nga Tetova.

D.J. dyshohet se ka vjedhur 2600 euro nga kasa e firmës ku po punonte. MPB informon se ajo po mbahet në stacionin policor të Tetovës, ku pas zbardhjes dhe dokumentimit të plot të rastit do të parashtrohet padi konkrete.

LEXO EDHE:

Back to top button