Arrestohet i mituri, kapet derisa kryente vjedhjen

Sot (25.11.2020) në ora 03:20 zyrtarët policorë kanë privuar nga liria një të mitur, i cili është kapur në vendngjarje duke kryer veprën penale “vjedhje e rëndë”, në një objekt hotelierik në bulevardin “ASNOM”. Tek i mituri janë gjetur mjete të veprës penale dhe pas dokumentimit të rastit ndaj tij do të ngritët padi adekuate.

LEXO EDHE:

Back to top button