Arta Elezaj bënë ndryshim drastik, do të habiteni

Arta Elezaj bënë ndryshim drastik, do të habiteni

Arta Elezaj është tejet aktive në rrjete sociale.

Ajo është komentuar pothuajse çdoherë për stilin unik të flokëve dhe jo vetëm.
Si duket bukuroshja ka vendosur të duket krejtësisht ndryshe nga ajo që jemi mësuar ta shohim.

Nga një kaqurelse ja si është shëndëruar Arta

LEXO EDHE:

Back to top button