Arta Nitaj tërheqëse në fustanin e bardhë rrjetë

Arta Nitaj tërheqëse në fustanin e bardhë rrjetë

Bukuroshja shqiptare, Arta Nitaj, vazhdon të jetë një personazh i ndjekur në rrjete sociale.

Modelja, e cila në Instagram numëron afro 350 mijë njerëz, poston shpesh me fansat imazhe e video të ndryshme. Ajo kësaj radhe ka publikuar një fotografi atraktive nga pushimet në Romë të Italisë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arta Nitaj (@artaanitaj)

Zeshkania ka postuar një fotografi me një fustan të bardhë rrjetë, gjersa dukjen e kompletoi me syze dielli të mëdha dhe aksesorë. Komplimentet kanë qenë të shumta, ndjekësit e së cilës e kanë përgëzuar për dukjen.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arta Nitaj (@artaanitaj)

Nitaj këtë periudhë ka qenë më pak e angazhuar dhe më e tërhequr nga rrjetet sociale. Atë gjithashtu ka kohë që nuk e kemi parë në ndonjë projekt televiziv.

 

 

LEXO EDHE:

Back to top button