Bastisje në Kavadar, arrestohet një person

Bastisje në Kavadar, arrestohet një person

Ministria për Punë të Brendshme njofton se gjatë ditës së djeshme ka privuar nga liria 35 vjeçarin D.A. nga Kavadari. Sipas njoftimit të policisë gjatë bastisjes në shtëpinë e tij të kryer me urdhër gjyqësor, është gjetur dhe konfiskuar një pako me marijuhanë dhe një peshore digjitale.

Personi në fjalë është ndaluar në stacionin policor në Kavadar dhe pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tij do të ngritët padi adekuate. /Alsat.mk

LEXO EDHE:

Back to top button