Billie Eilish flet për orientimin e saj seksual: Si e kuptova që pëlqeja vajzat

Billie Eilish flet për orientimin e saj seksual: Si e kuptova që pëlqeja vajzat

Billie Eilish foli për seksualitetin e saj dhe zbuloi kur kuptoi se ishte e tërhequr nga femrat.

Në një intervistë me Rolling Stone, 22-vjeçarja foli për seksualitetin e saj.

“Unë në thelb flas për seksin sa herë që mundem. Është fjalë për fjalë tema ime e preferuar. Përvoja ime si grua është se ajo shihet në një mënyrë kaq të çuditshme.

Foto: Billie Eilish/Instagram

Njerëzit janë shumë të pakëndshëm kur flasin për këtë dhe habiten kur gratë flasin për seksualitetin”, tha ajo.

Pas publikimit të një klipi të këngës së ardhshme të Billiet, “Lunch”, plot me tekste të qarta seksuale, këngëtarja vendosi të zbulojë se çfarë e frymëzoi këngën.

Foto: Billie Eilish/Instagram

“Disa prej tyre i kam shkruar para se të kisha ndonjë përvojë me një vajzë, dhe të tjerat i shkrova më pas… Unë kam qenë i dashuruar me vajza gjatë gjithë jetës sime, por nuk e kam kuptuar deri vitin e kaluar kur kuptova se doja fytyrën në organin gjenital të femrave”, ka thënë ajo.

LEXO EDHE:

Back to top button