Boçvarski për vizitë pune në Kosovë, do të takohet me Abrashin

Ministri i Transportit dhe Lidhjeve, Bllagoja Boçvarski sot do të realizojë vizitë zyrtare në Republikën e Kosovës. Siç kunmtoi Ministria e Transportit dhe Lidhjeve, Boçvarski do të takohet me ministrin kosovar të Infrastrukturës, Arben Abrashi.

LEXO EDHE:

Back to top button