Capita T dhe Adrola bashkë në New York

Capita T dhe Adrola bashkë në New York

Dyshja e komentuar Capita T dhe Adrola po kalojnë disa ditë në New York.

Edhe pse të dy nuk po e konfirmojnë një lidhje mes tyre, ata gjithmonë shihen pranë njëri-tjetrit.

Disa fotografi të postuara në rrugët e New Yorkut i bën ndjekësit të mendojnë se ata janë së bashku.

Ndryshimi mes këtyre fotografive është se njëra është shkrepur natën e tjetra ditën.

 

LEXO EDHE:

Back to top button