Covid-19, 5 viktima dhe 508 raste të reja në Shqipëri

Në 24 orët e fundit në Shqipëri kanë humbur jetën si pasojë e koronavirusit pesë qytetarë ndërsa kanë rezultuar pozitivë për virusin 508 qytetarë.  Ndërsa, janë 6,682 pacientë aktivë me COVID19 në të gjithë vendin.

- Advertisements -

LEXO EDHE:

Back to top button