Dafina Zeqiri e përmbyll vitin edhe me një këngë të re

Dafina Zeqiri e përmbyll vitin edhe me një këngë të re

“My Love” është kënga e radhës nga Dafina dhe e fundit për këtë vit.

Kënga e re, një baladë dashurie vjen edhe shoqëruar me videoklip.

Të plotë mund ta ndiqni në videon e mëposhtme.

LEXO EDHE:

Back to top button