Dalin fotot, Dua Lipa në lidhje me me komedianin e njohur?

Dalin fotot, Dua Lipa në lidhje me me komedianin e njohur?

Dua Lipa përflitet se ka nisur një lidhje me komedianin Trevor Noah. Spekulimet kanë nisur pasi ata janë parë u puthur dhe përqafuar në Nju Jork. Ylli 27-vjeçar i popit dhe 38 vjeçari u panë duke shijuar një darkë intime, por të qetë së bashku në Miss Lily’s.

Ata e mbyllën mbrëmjen me një puthje romantike dhe një përqafim të ëmbël. Një burim tha për Daily Mail: “Ata ishin ulur nga të gjithë të tjerët në restorant. Ishte e qartë se ata ishin të lidhur me njëri-tjetrin dhe u ulën pranë njëri-tjetrit gjatë gjithë vaktit.

Ata u larguan së bashku dhe ecën, duke u ndalur për përqafime të gjata dhe puthje. Kujtojmë që Dua ka pak kohë që është ndarë me Anwar Hadid, 23 vjeç, vëllai i vogël i Gigi dhe Bella Hadid, me të cilin kaloi dhe disa ditë pushime një vit më parë në jug të Shqipërisë.

LEXO EDHE:

Back to top button