Dronët Bayrakar, Rama publikon momente nga montimi i tyre

Dronët Bayrakar, Rama publikon momente nga montimi i tyre

Kryeministri i Shqipërisë, EdiRama ka ndarë në rrjetet sociale një video, ku shihet montimi i dronëve Bayrakar.

Sipas tij këto dronë do bëjnë fluturimin e parë në ceremoninë e e çeljes së bazës së re ajrore të NATO-s sot në Kuçovë

“Mirëmëngjesi dhe me disa momente nga montimi i dronëve Bayraktar, që do të bëjnë fluturimin e parë në ceremoninë e çeljes së bazës së re ajrore të NATO-s sot në Kuçovë, ju uroj një javë të mbarë”, shkruan Rama.

 

LEXO EDHE:

Back to top button